Tänk på att din IP-adress lagras och att administratören kan (om det blir nödvändigt) spåra avsändaren.
Grattis till dem första (men inte sista) poängen !!
Kör hårt imorgon tjejer, jag håller tummarna för er :) följer er på hotline, när jag lirat klart min golfrunda.Tror på er brudar!GO GVK!
Lycka till i morgon tjejer och Bosse. Jag följer er online och hejar hemifrån!!!
yes brudar, på söndag gäller det!! ska bli roligt att följa med upp och kolla på premiär-matchen :) ses på träningen ikv!
Bara några dagar kvar nu!!! Två bra träningspass kvar, sen är det dags för matchuppladdning.Kör stenhårt på söndag tjejer. Sätt 08:orna på plats.Lycka till!!!
vi saknar dig sanna!!! sola åt oss också, vi går här hemma med bleka ben!
Snart borjar sasongen har jag hort rykten om och latt att ni kommer sla sollentuna nasta helg. Lycka till med matcherna, ja ska halla tummarna och halla mig uppdaterad hela tiden!!!
Hur gick det för Gislaved i U17 serien i Smålandsstenar idag?
Bara att gratulera även från oss i H/H volley. Förutom i första set och delar av andra spelade ni riktigt bra mot oss.Men vi var ju bara 15 spelare och då är det inte lätt att orka med så långa matcher :-). Startsexan hade vi lämnat hemma att ladda inför seriepremiären mot Örebro. Kelly och Eva K är ju mest utfyllnad i truppen. Kommer huvudsakligen att lira div 2 med vårt andra lag.Kör hårt i serien och så ser vi fram emot våra "lokalderbyn"! Ska bli kul detta.
Besöksräknare
------------------------------------------
Gislaveds Volleybollklubb har ett nära samarbete med
”Förbundet mot Droger”.
Drog-och mobbingpolicy
____________________________